GAYRİMANKUL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ


GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETİMİZ İLE HAYALLERİNİZE KAVUŞMANIZ İÇİN DOĞRU TERCİHLER İLE SİZLERLEYİZ.İKİZ GRUP YATIRIM HİZMET PRENSİBİMİZ


Yatırımcılar günümüzün hızlı değişen piyasa şartlarında gayrimenkul piyasalarına yaptıkları yatırımlarda, kendi bilgilerinin yanı sıra uzman görüş ve desteğine de ihtiyaç duyabilmektedir. Yatırım danışmanlığı hizmeti bu ihtiyacın karşılanması amacıyla, yatırımcıların karar alıp uygulamasına yardımcı olmayı hedeflemektedir. İKİZ Grup Yatırım olarak yatırım danışmanlığı hizmeti sunarken amacımız, yatırımcılarımıza risk tercihleri doğrultusunda değerlendirmeler yapıp en iyi alternatifleri sunmaktır.

Yatırım danışmanlarımızın en önemli katma değerlerinden biri değişen piyasa koşullarını siz yatırımcılarımız için takip etmektir. Bu hizmet kapsamında gayrimenkul piyasasının güncel bilgilerinin yatırımcıya aktarılması, politik ve ekonomik gelişmeler ile ilgili yorumların ve bu gelişmelerin gayrimenkul piyasalarına olası etkilerinin analiz edilerek en hızlı şekilde aktarılması ve yatırımcılarımıza özel portföy dağılımı tavsiyesi oluşturulması yer almaktadır. Yatırımcıların alım satım kararları yine yatırım danışmanları tarafından uygulanmaktadır.

Risk profili ve buna uygun yatırım stratejisinin yatırım danışmanlığı hizmeti çerçevesinde, müşterilerimiz, portföy tercih ve varlık dağılımları hakkındaki kararlarını kendi inisiyatifleriyle ve tercihlerine göre vermektedirler.

Yatırım danışmanlığı hizmeti çerçevesinde, bütün müşterilerimize aynı kalite ve hızda hizmet sunmak esas olup müşterilerimizle işlem bazında ve kısa vadeli değil, müşteri karlılığını ve çıkarlarını ön planda tutan uzun vadeli ilişkilerin kurulması hedeflenmektedir.


PROJE GELİŞTİRME HİZMETLERİ


Gayrimenkul projeleri yüksek yatırım ve işgücü gerektirdiğinden ve geri dönülmesi , telafisi mümkün olmayan durumlar içerdiğinden dolayı projenin lokasyonu, niteliği, hacmi, kapsamı, karlılık maksimizasyonu, işletmesi, bütçesi ve süresi ancak doğru bir planlama ile mümkün olur. Başarılı gayrimenkul projelerine bakıldığında nerede, nasıl, ne zaman, ne kadar sürede ve ne kadar bütçe ile yapılacağı iyi planlanmış ve projenin hayatiyetini devam ettirmekle beraber sürekli katma değer sağlayacak bir proje olması için nasıl işletilip ,yönetileceği doğru kurgulanmış oldukları görülür.

İKİZ Grup Proje Geliştirme Hizmetleri ; tasarım, projelendirme ve uygulama çözüm ortaklarıyla işyerleri ve konutlara yönelik sıra dışı, ekonomik ve kolay uygulanabilir iç mimari çözümlerin geliştirilmesinde anahtar teslimi hizmet vermektedir. Gayrimenkul yatırımları için konsept geliştirilmesi ve projelendirilmesi, mevcut değerli yapıların yenilenmesi için fiziki inceleme, bakımsızlık, harabiyet, kusur tespitleri ve çözüm önerilerinin tasarım, imalat ve uygulama koordinasyonu İKİZ Grup Proje Geliştirme Hizmetleriyle sağlanır. Gayrimenkuller için güncel piyasa taleplerine göre geliştirilen konsept ve pazarlama stratejileri, tasarım ve uygulama fonksiyonları ile bütünleşerek, gayrimenkul hedeflerine hızla ve kontrollü maliyetlerle ulaşılmasını sağlar. İKİZ Grup Proje Geliştirme Hizmetleri ; farklı vizyonlardaki profesyonelleri ustalıkla bir araya getirerek, fark yaratan mekanlar ortaya koyar. Çeşitli alanlardaki çalışmalar profesyonel çözüm ortaklarımız tarafından yürütülürken ana hedef, gayrimenkulleri değer arttırıcı uygulamalarla, mümkün olan en yüksek talep potansiyeline, kontrollü maliyetlerleulaştırmaktır. Gücümüzü eğitim ve tecrübemizden alırız.

İKİZ Grup Proje Geliştirme Hizmetleri; değerlendirmek istediğiniz arsalarınız için kat Karşılığı, Gelir Paylaşımı ve Yap İşlet Devret Modelleri ile size öneriler hazırlar. Arsa sahipleri için en doğru proje geliştirme çalışması yaparak doğru yatırımcı ile buluşturduğu gibi, yatırımcılar için de aynı şekilde projeleri geliştirecek uygun arsa temini yapmaktadır. İKİZ Grup Proje Geliştirme Hizmetleri; Mülk sahibi ve Yatırımcılar için değerli projeler geliştirmek için uzman kadrosuyla çalışmaktadır.